CLOSE

Peking to Paris 2019 – Action from Szczecin, Poland

Watch this short film and relive the action from the city of Szczecin, Poland, on day 33 of the Peking to Paris Motor Challenge 2019. To see the final results and read the rally reports, visit the Peking to Paris Page or to watch more videos, click here.

Video by TF Studio

Wspomnień czar!!!
Z radością zamieszczamy film nakręcony podczas pobytu i zmagań załóg uczestniczących w the Peking to Paris Motor Challenge 2019 w Szczecinie, a dokładnie na Łasztowni i Wałach Chrobrego. Będziemy mogli wracać do wspomnień w dowolnej chwili, a może ktoś odnajdzie również siebie w którejś ze scen. Film zrealizował dla nas TF Studio (dobra robota!). Raz jeszcze w tym miejscu dziękujemy Tym Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomagali nam przy realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Pozdrawiamy! Ale na tym nie koniec!!! Nie zapominajcie o nas i zaglądajcie na nasz profil jak najczęściej.
PS. Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasi przyjaciele z Endurance Rally Association-ERA zamieścili na swoim profilu nasz film z pobytu w Szczecinie załóg biorących udział w Rajdzie Pekin-Paryż. Dziękujemy i pozdrawiamy. I być może do zobaczenia niedługo.